mailinfo@kns.com.tr mail +90 212 296 28 71

Mallframe dijital yönlendirmeler, zengin ve interaktif içerikleri, güncel tasarımları ile AVM'nizin bir ekrana sığdırılmış hali!

Yön Bulma

Ziyaretçilerinize ayrıntılı bir haritadan daha fazlasını sunarken, mağazalarınıza da maksimum ulaşılabilirlik sağlayın! Mallframe’deki dokunmatik ekranlar müşterilerinizin ihtiyaç duyabileceği her şeye ve daha fazlasına sahip; yönlendirme, servis noktaları, engelli ve yaya yollarına tek tık ile erişim, kategori veya anahtar kelime ile mağaza arama, 3D harita, interaktif kat ve mağaza planları ile en kısa zamanda her noktaya erişim çok rahat.

Dinamik İçerik

AVM’nizdeki aktivitelerden, promosyonlara, canlı trafik haritasından, hava durumuna ve sinemalarınızda gösterime giren en yeni filmlere kadar herşey Mallframe’in dijital içeriklerinde mevcut. Tam anlamıyla dinamik olan Mallframe'in içerik yönetim sisteminin en güzel yanı ise içeriklerinizi bütün paylaşım ağlarınızla senkronize şekilde güncellemesi!

Donanım

Her zaman en iyiyi hedefleyen KNS dokunmatik ekranlarıyla da sizi zirveye taşıyor. İhtiyacınıza yönelik her ölçüde, dayanıklı, en son teknolojinin ve size özel tasarımların kullanıldığı dokunmatik ekranlar AVM’nize yeni bir çekicilik kazandırırken, çözüm ortağımız Kiosk Innova ile size kapsamlı teknik destek sağlıyoruz.