mailinfo@kns.com.tr mail +90 212 296 28 71

AVM'nize özel, diğer dijital kanallarınızla aynı anda güncellenebilen, son web teknolojilerinin kullanıldığı websitelerimizle online duruşunuzla fark yaratın!

Tasarım

AVM’nizin dış görünüşü ne kadar önemliyse websitenizin tasarımı da en az o kadar önemli, en son web teknolojilerini kullanan KNS, websitenizin tasarımını bu anlayışla hayata geçiriyor. Mevcut tasarımınızı koruyarak veya sitenizi baştan yaratarak hazırladığımız websiteniz AVM’nize yeni bir görünüm getirirken, aynı zamanda kullanıcı dostu özellikleriyle ziyaretçilerinize kolaylık ve hızlı erişim sağlıyor.

Güncelleme

KNS’de önceliğimiz pratik ve etkili çözümler olduğu için doğal olarak websitenizin güncellenmesi de olabildiğince hızlı ve basit. Dokunmatik ekranlarınız, mobil aplikasyonlarınız ve sosyal medya hesaplarınızla senkronize güncellenebilen Mallframe websiteniz ile zamandan kazanın.

Teknoloji

KNS ekibi olarak en son web teknolojilerini takip ediyor ve sitenizi bu teknolojilere uygun olarak geliştiriyoruz. Bulut sisteminde çalışan web uygulamaları ve Ruby on Rails, Node.js benzeri son teknoloji web çatıları sayesinde; her zaman ayakta, ölçeklenebilir uygulamalara sahip, olağanüstü hızlı web siteniz, işinizi en az sizin kadar iyi temsil ediyor. Tablet, mobil ve masaüstü kullanıma uyumlu, kullanıcı dostu web siteniz SSL uygulamalarıyla da her zaman güvende.