mailinfo@kns.com.trmail+90 212 296 28 71
KNS ile yeni nesil pazarlamaya
merhaba deyin.

Biz Kimiz?

Sade, Pratik ve Müşteri Odaklı Çözümler Sunuyoruz.

KNS Bilişim Teknolojileri olarak bir AVM’nin gerek duyduğu bütün dijital pazarlama ihtiyaçlarını karşılarken, her şeyi olabildiğince sade, pratik ve müşteri odaklı çözümler formunda sunuyoruz. Mobil CRM entegrasyonları, web siteleri, iOS, Android ve Windows Mobile ile uyumlu mobil uygulamalar ve dijital yönlendirmeleri kapsayan hizmetlerimizle dijital pazarlama hiç olmadığı kadar pratik. Teknik detaylar bir yana, KNS’nin hizmet anlayışının özünde, MallFrame uygulaması ile tüm dijital kanallarınızı daha akıllı ve tek noktadan kontrol edilebilir hale getirmek ve bir yandan yükünüzü hafifletirken, diğer yandan sadakat modülü ile müşterilerinizin eğilimlerini tespit edip, onlara doğru uygulamaları götürmek var. AVM’lere özel geliştirilen mobil uygulamalarla 200.000’den fazla son kullanıcıya ulaşan KNS, ülke ve dünya genelinde 450’nin üzerindeki dijital yönlendirmelerle de milyonlarca AVM ziyaretçisinin alışkanlıklarını etkilemekte önemli rol oynadı.

Kısacası KNS ile teknik, karmaşık ve vakit alan birçok şey artık çok daha anlaşılır, sade ve hızlı.

Neler Yapıyoruz?

Ziyaretçilerinize onların tercih ettiği kanallardan ulaşın

Mallframe

Sürekli yenilenen ve gelişen AVM dijital teknolojilerini takip etmenin ve uygulamanın zorluğunun farkındayız; bu nedenle KNS’de yalnızca AVM’lere özel dijital kanalları bir araya getiren bir ürün olan Mallframe’i geliştirdik. Websitesi, sosyal medya, dokunmatik ekranlar, mobil uygulamalar ve e-bülten gibi birçok kanalı birleştirmekle kalmadık, M-Loyalty adını verdiğimiz sadakat programı ile daha akıllı hale de getirdik. Ve elbette hiçbir işi yarım bırakmadığımız için bu kanalların içerik yönetiminden, raporlanmasına ve teknik servislerine kadar her adımda yanınızdayız. KNS ile yeni nesil pazarlamaya merhaba deyin.

İşlerimiz

Özellikle Alışveriş Merkezleri olmak üzere her türden işletmeler için dijital yönlendirme, mobil ve web uygulamaları geliştirdik, işte en son başarıyla teslim edilen işlerimizden örnekler.

Müşterilerimiz

Türkiye, Dubai, Rusya, İtalya ve Mısır'da birlikte çalıştığımız müşterilerimiz

Müşterilerimizden Görüşler

Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman en temel odak noktası olmuştur. Müşterilerimize bize onlarla çalışma fırsatı sundukları için teşekkür ederiz.

Sabri ÇİMEN

ENKA TC IT Manager

ENKA TC olarak Rusya'daki tüm AVM'lerimizin ilerde dijital pazarlama kanallarını birleştirmek için yola çıktığımızda, daha önce başka bir firma ile yasadigimiz kötü bir tecrübenin ardından, her anlamda bizimle aynı dili konuşabilen, tüm kanallara tek bir platform üzerinden çözüm sunan bir firma arayışındaydık. KNS'ye Türkiye'de mevcut uygulamalarının olduğu AVM'lerden aldığımız referanslar üzerinden ulaştık. Uzakta olmamıza rağmen kısa sürede bizim isteklerimizi hemen anlayan, çözüm odaklı, genç ve dinamik bir ekip olduklarını gördük. Bu durum, bizim Rusya'daki 9 AVM'mizde MallFrame platformunu tercih etmemizde büyük rol oynadi. KNS geliştirme, devreye alma, yönetim ve servis anlamında isteklerimizi en kısa sürede karşılayarak ENKA TC grubu olarak memnuniyetimizi kazanmıştır.

Jonathan Lurie

Managing Director at The Blackstone Group - Real Estate Private Equity / Europe

KNS is a best-in-class technology and social media enterprise for retail shopping centers. From touchscreens to apps, their easy to use products allow mall owners to seamlessly connect with and provide information to customers. The KNS team is flexible and responsive, creative and at the cutting edge of delivering the latest in technology solutions adapted to improve shopping experiences.

Zehra TÜMKAYA

AVM Partners - 212 İstanbul Power Outlet Alışveriş Merkezi Müdürü

Her zaman gelebilecek her soruya anında en iyi çözümü bulan ve hızlı şekilde istenilen çözümü uygulayabilen bir firma sorduklarında aklıma ilk gelen firmalardan bir tanesi KNS’dir.Özellikle çözüm odaklı yaklaşımları, çözümlenemeyecek bir problemin veya uygulanamayacak hiçbirşeyin olmadığını iş ortaklarına en iyi şekilde hissettirmekteler. Genç, dinamik, teknolojiyi çok yakından takip eden ve uluslararasında da aynı şekilde aktif olan, her geçen gün başarılarına başarı katan bu dinamik ekiple çalışmaktan mutluluk duyuyor, gücümüze güç katıyoruz...

Önal YILMAZ

Meta Gayrimenkul Yönetim ve Danışmanlık A.Ş. - Genel Müdür

KNS çalıştığım dönemlerde; genç, dinamik ve müşteri odaklı yaklaşımları nedeniyle hızlı, esnek ve yaratıcı çözümler sunabilen iyi bir çözüm ortağı olmuştur. Rahat çalışılan, kendilerini geliştirdikleri için size alternatif ve daha iyi çözümler sunmaya çalışan bir yapıları var. Multi Development dönemimde, Forum Alışveriş Merkezleri için çalıştığımız projelerde gerek Fiyat/Performans olarak, gerekse etkin ve basit kullanım imkanı yaratarak son kullanıcılarda oluşan memnuniyet nedeniyle bizi de memnun etmeyi başarmışlardır.

Önder Hasdemir

KNS ile yaptığımız bütün projelerde beni en çok etkileyen ve bir proje ile başayıp diğer projelerle işbirliğimizin büyümesini sağlayan şey; müşteri ihtiyaçlarını tam olarak anlayan ve ona uygun özel çözümler geliştiren esnek yapılarıydı. Bu özellikleri sayesinde sektörde öncü ve işimizin dinamik ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan projeler hayata geçirmeyi başardık.