mailinfo@kns.com.tr mail +90 212 296 28 71

Müşterilerinizle iletişiminizi her platforma özel hazırlanan mobil uygulamalarımızla sağlayın.

Tüm Platformlar

Herkesin mobil cihaz tercihi farklı olsa da Mallframe’in alışveriş merkeziniz için geliştirdiği mobil uygulamalarla ziyaretçilerinizle kesintisiz iletişim halinde olabilirsiniz! Size özel iOS, Android, Windows Mobile uygulamalarımızla müşterilerinize her an ulaşın.

Yön Bulma

Bina içi her noktadan her noktaya hareketli yön tarifi, kategori veya anahtar kelime ile mağaza arama ve yönlendirme Mallframe’in Dinamik Yönlendirme Sistemi sayesinde müşterilerinizin akıllı telefonlarında! AVM'nizdeki tüm yaya yollarını gösteren kat planları, kolay kullanımları sayesinde müşterilerinizi en kısa sürede istedikleri noktaya ulaştırıyor.

Dinamik İçerik

Dokunmatik ekranlarımızdaki kapsamlı içeriği mobil uygulamalarımıza da taşıdık; servis noktaları, AVM otoparkı doluluk durumu, Facebook ve Twitter’da hemen paylaşma seçenekleri Mallframe’in mobil cihaz uygulamalarında! Müşterilerinizin promosyonlardan aktivitelere, AVM’ye ulaşım bilgilerinden, gösterimdeki filmlere kadar öğrenmek istedikleri her şey ve daha fazlasını barındıran dinamik mobil içerikler push notifikasyonlarla dilediğiniz anda ziyaretçilerinizin cebinde.

İletişim

Mallframe’in diğer platformlarında olduğu gibi mobil uygulamalarında da senkronize ve dinamik içerik paylaşımı mevcut ancak yapabilecekleriniz elbette bu kadarla sınırlı değil! Müşterilerinizin anlık konumlarına göre yollanabilen push bildirimlerle herkesi mevcut promosyon ve aktivitelerden haberdar edebilirsiniz. Ayrıntılı kayıt süreçlerinde kaybolmadan, Facebook Connect butonu ile mobil sadakat programınıza hemen kaydolabilen ziyaretçileriniz, bundan sonra AVM’nizden her an her yerde haberdar olabilecekler. Uygulamanızdaki içerikleri sosyal medyadan kolayca paylaşabilen müşterilerinizi daha iyi analiz edebilmeniz için onlara özel anket, mesaj ve promosyon yollamak da eskisinden çok daha hızlı ve zahmetsiz.