mailinfo@kns.com.tr mail +90 212 296 28 71

Raporlama

Müşterilerinizi Mallframe ile en iyi siz anlayın

Mallframe uygulamalarınızın ne sıklıkta ve etkinlikte kullanıldığını bilmediğiniz sürece elinizdekiler yalnızca karmaşık rakamlardan ibaret. Bütün kanallarınızın kullanım ayrıntılarını haftalık veya aylık olarak, önceden tanımlı ya da size özgü raporlar halinde sunuyoruz. Dokunmatik ekranlarınızdan en çok hangisinin kullanıldığından, sitenizde en çok hangi sayfanın tıklandığına, mobil ve sosyal mecralarda kullanıcılarınızın ne denli aktif olduğundan, hangi paylaşımları yaptıklarına dek dilediğiniz bütün ayrıntılar kolay anlaşılır formatlarla masanızda.

İçerik Yönetimi

Siz işinizi yönetirken, biz içeriğinizi yönetelim

AVM’nizin yaşayan bir organizma gibi sürekli değişim içerisinde olduğunu biliyoruz; kat planı değişimleri, yeni markalar, sinemanıza gelen filmler, promosyon ve aktiviteler… KNS’de tüm içeriklerinizin yönetimini sizin için yapıyoruz, size de işinizi yönetmeye daha fazla vakit kalıyor.

Dijital Kampanyalar

Dijital pazarlamanın geleceği; Mallframe

Artık kampanyaların indirimlerden ibaret olmadığını hepimiz biliyoruz, bu nedenle Mallframe’in dijital kanalları üzerinden sayısız çeşitte kampanya oluşturmanıza yardımcı oluyoruz. Kesintisiz vaktiniz ve dikkatinize ihtiyaç duymayan, ölçülebilir sonuçlara sahip; sosyal medya ve dokunmatik ekran oyunları, QR kod promosyonları, Facebook uygulamaları ve etkinlik websiteleri gibi dijital kampanyalar oluşturmanız, paylaşmanız ve sonuçlarını görmeniz KNS’nin uzmanlığıyla en doğru şekilde hayata geçer.